NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 4/2018
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Dni Otwartych Markiz coraz bliżej

Już w kwietniu rusza ogólnopolska inicjatywa czołowych firm z branży osłon tarasowych. Podczas tegorocznej edycji Dni Otwartych Markiz uczestnicy postawili sobie za cel propagowanie nowych rozwiązań, edukację klientów, ale przede wszystkim skuteczną sprzedaż produktów ze swojej oferty.

Aby przedsięwzięcie mogło się udać, potrzebna jest współpraca całej branży - mówi Tomasz Grzegorz z firmy MAG, jeden z koordynatorów akcji. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z zainteresowaniem nie tylko firm montażowych, ale także naszych dostawców. Do akcji przyłączyły się firmy: Somfy, Renson, Dragon oraz Markilux. Każda z nich zaangażowała się w stworzenie ogólnopolskiej kampanii skierowanej do klienta końcowego.

 

Dla uczestników Dni Otwartych Markiz wydarzenie jest nie tylko okazją do zwiększenia sprzedaży. Akcja stanowi forum wymiany wiedzy i doświadczeń, co przekuwa się już w wymierne korzyści. W trakcie przygotowań czterem firmom udało się na przykład uzgodnić wspólny transport towarów z Belgii, oszczędzając tym samym dużą ilość gotówki. Innym przykładem jest realizacja dwóch pergoli, której przedsiębiorstwa podjęły się wspólnie. Piotr Żmidziński nie widzi w tych wydarzeniach nic nadzwyczajnego - “od dawna czerpiemy wiele korzyści ze współpracy z naszą >>zaprzyjaźnioną konkurencją<<”.

 

Targi BUDMA w Poznaniu były dobrą okazją do spotkania członków grupy oraz dostawców: spędzenia miłego wieczoru przy wspólnej kolacji, wymiany doświadczeń i podjęcia bieżących decyzji dotyczących akcji.

 

Naładowani pozytywną energią uczestnicy wrócili do swoich codziennych obowiązków. W ocenie wielu firm, takie spotkania zwiększają satysfakcję z pracy. Warto budować nową jakość w branży, tym bardziej w tak doborowym towarzystwie. Lista uczestników akcji nie jest jeszcze zamknięta. Organizatorzy nadal zapraszają do uczestnictwa lokalnych liderów rynków - markiz, pergoli i żagli przeciwsłonecznych.

 

O akcji

 

Dni Otwartych Markiz 2016 to inicjatywa organizowana przez konsorcjum firm MAG, Wiolla i Żmidziński. Do współpracy w stworzeniu akcji ogólnopolskiej firmy zapraszają przedsiębiorstwa obsługujące detaliczny rynek markiz, pergoli i żagli z całego kraju oraz wiodących dostawców. Dzięki wspólnemu budżetowi przedsięwzięcia, firmy liczą na stworzenie silnego impulsu do rozwoju całej branży i edukację klientów.

 

Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie www.dniotwartychmarkiz.pl

admin | dodano 2016-02-17
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Dni Otwartych Markiz | osłony | Mag | Wiolla | Żmidziński | markiza | markizy | pergola | pergole | żagle przeciwsłoneczne