NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 1/2020
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
Produkty ALUTECH

fot.Alutech (2)
Rolety ze skrzynką podtynkową Grupy ALUTECH stanowią sekret idealnego wyglądu zewnętrznego posesji i jako takie są obiektem stale wzrastającego zainteresowania ze strony klientów, którzy coraz większą wagę przywiązują nie tylko do walorów użytkowych, ale również detali mających za zadanie "cieszyć oko".

Aby podkreślić piękno budynków, w ostatnim czasie ALUTECH poszerzył swoją ofertę o zupełnie nowy wariant kolorystyczny poszczególnych produktów – odcień „czekoladowy brąz”. Kolejną propozycją jest też nowa wersja boczków.

Rolety podtynkowe Alutech

Styl powściągliwy i elegancki lub innowacyjny i zapadający w pamięć, projekt otwarty lub osadzony w przestrzeni - niezależnie od tego, jaki jest dom, odzwierciedla on indywidualizm ludzi, którzy w nim mieszkają. Tworzy wyjątkowy obraz, gdy patrzymy na szczegóły. Aby zachować harmonię stylu na zewnątrz nowoczesnych domów, stosuje się różne rozwiązania. Jednym z nich są rolety ALUTECH ze skrzynką podtynkową

Te funkcjonalne systemy nadają się do fasad budynków wykonanych w różnych stylach – od klasycznych po najnowocześniejsze. Skrzynka jest elementem niewidocznym, ukrytym w uprzednio przygotowanej niszy nad oknem lub drzwiami: podczas pracy rolety wydaje się, że pancerz wyłania się bezpośrednio ze ściany. Ponadto czołowa powierzchnia skrzynki ukryta jest pod dekoracyjnym tynkiem, który stwarza wrażenie, że ten element i fasada budynku stanowią jedną całość.

Konstrukcja niezawodnie chroni elementy i mechanizmy rolety przed czynnikami zewnętrznymi i opadami, co pozwala przedłużyć ich żywotność: pancerz jest przechowywany w skrzynce w zwiniętej formie.

Jednocześnie system jest bardzo łatwy w serwisowaniu. Dzięki zdejmowanej pokrywie dolnej jest zapewniony łatwy dostęp do wnętrza rolety.

Grupa ALUTECH doradza: lepiej zaplanować zastosowanie rolet ze zintegrowaną skrzynką na etapie projektowania lub przebudowy budynku, gdy możliwe jest uwzględnienie wszystkich cech i wymagań instalacji; aby prawidłowo zaprojektować przestrzeń nad oknem lub drzwiami, określić rozmiar obudowy, a także wybrać typy i rozmiary dodatkowych akcesoriów.

Podsumowując: dzięki unikalnemu systemowi konstrukcyjnemu wbudowanej skrzynki, rolety i fasada domu pracują w dobrze skoordynowanym, stylowym tandemie. Słuszne jest powiedzenie: harmonia - w szczegółach.

W kolorze czekoladowego brązu

Jak wspomnieliśmy na początku, Grupa ALUTECH rozszerzyła paletę kolorów rolet i obecnie oferuje swoim klientom nowy odcień - „Czekoladowy brąz” (kod 192/292). Nowy kolor jest wprowadzony tylko w profilu AR/40(N) i do pełnej listy komponentów dla profili 9 mm, dzięki czemu cała roleta będzie wykonana w jednej gamie kolorystycznej.
• Profile rolowane AR/40 i AR/40N;
• Skrzynki i boczki w rozmiarach 150-205;
• Klasyczne prowadnice GR53x22IE, GR53x22BE;
• Listwy dolne ESU9x35I, ESL9x50I/eco, ES9x45(R)I;
• Ślizgi, zaślepki i stopki.
Nowy kolor „Czekoladowy brąz” odpowiada RAL8017. Jednocześnie stonowany i ciepły, jest najnowszym trendem na rynku fasad i dachów. ALUTECH oferuje go również w swojej ofercie bram garażowych. W ten sposób wprowadzenie na rynek rolet tego koloru umożliwi harmonijne połączenie z innymi systemami.

Boczki

Grupa Alutech wycofała również z asortymentu dotychczasowy wariant boczków SF-R i zastąpiła go nową, udoskonaloną wersją, która zawiera specjalne elementy ułatwiające instalację produktów oraz dające możliwość instalacji dodatkowych urządzeń i zamocowania kabla.

Zalety

Zakres nowych boczków obejmuje dwa typy, z których każdy jest prezentowany w pięciu rozmiarach: 137, 150, 165, 180, 205 mm:
• Standardowe okrągłe boczki SF-R/137…205u;
• Okrągłe boczki SF-R/137…205u-B z wypustkami ułatwiającymi instalację uchwytów do szybkiego montażu bez konieczności wiercenia.
Z nowymi produktami będą stosowane te same prowadnice, co w przypadku pokryw 45-stopniowych SF45/u: GD9/U, GD14/U i rolka RGH9/U, a także urządzenia prowadzące do taśmy oraz sznurka TG/U i BG/U.

www.alutech-group.com

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2019-09-26
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Alutech | rolety | osłony | ochrona przeciwsłoneczna