NASZE MAGAZYNY:
Najnowszy numer:

Zapoznaj się z zawartością
najnowszego numeru magazynu
RBT Magazyn 1/2020
Prenumerata
Aktualności
Archiwum czasopism
ANWIS HOME – dobierz osłony okienne korzystając z rozszerzonej rzeczywistości

fot.Anwis (4)
Firma ANWIS wprowadza aplikację AR - ANWIS HOME – rewolucyjne narzędzie, które pozwala dopasować osłony okienne przy użyciu smartfona. W ten sposób daje możliwość oglądania trójwymiarowych modeli rolet i żaluzji w rzeczywistym środowisku. To zupełnie nowe rozwiązanie w branży osłon przeciwsłonecznych, które ułatwia i przyspiesza proces doboru osłony okiennej.

Skanuj, przymierzaj, aranżuj

Aplikacja Anwis Home dostępna jest na smartfonach wyposażonych w system Android oraz iOS. Stanowi praktyczne narzędzie, które przy użyciu wbudowanej kamery łączy obraz rzeczywisty i wirtualny. Po zeskanowaniu otoczenia program umieszcza osłonę we wskazanym obszarze okna. W ten sposób pozwala dopasowywać produkty marki Anwis do pomieszczenia, w którym akurat przebywamy.

Konfiguruj i personalizuj

Osłony okienne możemy konfigurować na wiele różnych sposobów - zmieniać ich wielkość oraz płaszczyznę, a także dobierać osprzęt i kolorystykę. Modele wykonane są w technologii 3D, co pozwala oglądać je z dowolnej perspektywy. Rozszerzona rzeczywistość (AR) dokładnie odwzorowuje autentyczny wygląd systemów osłonowych Anwis, którymi możemy sterować w czasie rzeczywistym: podnosić, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych również zmieniać kąt nachylenia lamel. W ten sposób aplikacja Anwis Home w pełni symuluje obecność zainstalowanej w oknie osłony. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się żaluzje drewniane, plisowane oraz fasadowe, co gwarantuje szerokie możliwości aranżacyjne, zarówno dla pomieszczeń domowych, jak i biurowych.

Twórz i udostępniaj gotowe realizacje

Aplikacja samodzielnie mierzy rozmiar zwizualizowanej osłony okiennej. Po zapisaniu projektu, jej wymiar będzie widoczny w opisie zdjęcia. Tak przygotowany projekt z łatwością zapiszemy w pamięci urządzenia, a następnie wyślemy poprzez wiadomość MMS lub udostępnimy na Facebooku czy Instagramie. Menu programu umożliwia przejście bezpośrednio na mapę partnerów handlowych ANWIS i przesłanie projektu do wybranego salonu sprzedaży. Zapewni to szybki kontakt z profesjonalnym doradcą, który na podstawie dostarczonych materiałów przygotuje spersonalizowaną ofertę handlową. Aplikacja umożliwia również przejście na stronę www.anwis.pl, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje dotyczące systemów osłonowych Anwis.

Aplikacja Anwis Home daje możliwość zwizualizowania osłon okiennych w dowolnej przestrzeni. Dedykowana jest dla partnerów handlowych Anwis, jak również projektantów i dekoratorów wnętrz. Z łatwością obsłużą ją również indywidualni użytkownicy, którzy poszukują przesłon okiennych do domu.

Największe zalety aplikacji Anwis Home:

- Mały rozmiar aplikacji,
- Prosta i intuicyjna obsługa,
- Możliwość personalizacji produktu oraz jego nałożenia na skanowany obszar okna,
- Szczegółowe odwzorowanie systemów oraz detali w oparciu o technologię 3D,
- Możliwość nanoszenia zmian w projekcie oraz sterowania osłoną w czasie rzeczywistym,
- Dostępność popularnych systemów wewnętrznych i zewnętrznych, w tym żaluzji drewnianych, plisowanych oraz fasadowych,
- Możliwość zapisania przygotowanej wizualizacji w pamięci urządzenia,
- Możliwość przejścia bezpośrednio na mapę partnerów handlowych ANWIS i przesłanie projektu do wybranego salonu sprzedaży,
- Współpraca z systemami Android oraz iOS.

foto:
kliknij aby powiększyć
admin | dodano 2020-03-11
TAGI: magazyn RBT Rolety Bramy Techniki Osłonowe | Anwis | osłony | rolety | żaluzje